Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Začátečnické detektory 2014 a jak se prodávají

27.12.2014 16:26

Začátečnický detektor kovu a jeho volba

 Když posčítáme položky podle konečné volby zákazníků, a to vybírají velmi pečlivě, dostaneme se k nejžádanejším začátečnickým detektorům kovů. Zákazníci hledají cenu, to je jasné, ale nejvíc vyžadují za své peníze dobré detektory kovu. To platí v záčátečnické třídě dvojnásob. 

Tesoro Silve SE a HOT detektor kovu. LP ZERO 30 cena akce sleva. Detektor kovu.

  Snažíme se nováčky nezklamat, poskytnout ty nejlepší informce, a taky zkušenosti. Jestli je něco důležité, něco co je pro zákazníky a jejich detektor kovu dobrá volba, tak to je vybrat si tam, kde se detektorům kovů opravdu věnují. A to i potom, co je už prodej na konci. Pomůžeme následně s používáním, nastavením. Po e-mailu, po telefonu, na našich poradnách. Vynasnažíme se, aby každý náš zákazník svůj detektor kovu z nabídky DETEKTOR CENTRÁLA zvládl.


Hlavní sezona 2014 a co se prodávalo, tak to vypadá takhle nějak:


  Mezi analogy je na DETEKTOR CENTRÁLA největší zájem z osmitisícovek o LP Zero ve všech setech, a Tesoro Silver SE a jednoznačně též HOT. To neznamená, že se nic jiného neprodává, ale tady je fakt vidět, že tohle nyní vede v detektorech kovu bez displeje, kolem osmi tisíc korun, u nás na e-shopu. LP Zero přesáhlo zájmem dokonce vysokofrekvenční automat GM1 HF. Odhad je, že trend bude pokračovat, ale že se opět v roce 2015 dostanou na e-shopu ke slovu středofrekvenční a vysokofrekvenční začátečnické analogy jako je Tesoro Cibola, C.Scope CS3MXi a již zmíněný Golden Mask GM1 HF.


Detektor kovu - dárek na Vánoce. Hobby. Detektory kovu,Vánoce, dárek, 2014.
  V digitálech kolem osmi tisíc je u nás na DC na pozici číslo jedna Bounty Hunter Land Ranger Pro a jasně také separační set Bounty Hunter ES Titanium 25 DD. A to jen přímo u nás je v téhle třídě osm tisíc Kč plus mínus na výběr další minimálně pětice dobrých přístrojů. Tady je jasné, že hledači u digitálu v úvodní třídě chtějí vedle hloubky také rychlost, a dobrou identifikaci cíle. Prostě přístroje musí reagovat přímo nad cílem, a ne až někde za cílem se zpožděním. To je dnes v začátečnických detektorech hlavní otázka: Jak je to rychlé.

  V uplně základním segmentu začátečnických detektorů kovů kolem šesti tisíc se začal prosazovat základní Tesoro Silver s koncentrikou bez regulace zvuku, Bounty Hunter Quick Draw Pro a pozice zcela nevyklidil nestárnoucí a populární Garrett ACE 250. Na další sezonu 2015 by se nechalo pomalu vsadit v nejlevnějším značkovém segmentu na Bounty Huntery řady Pro a ES, a to s co nejlepšími doplňky v ceně. Ale nechá se čekat rozpočtový posun k vyšším digitálům, zakazníci pošilhávali témeř vždy po Minelabu X-Terra 305. Jenže to bylo o kousek nad domácí limit deset tsíc korun, tak se soustředili na kvalitu a hlavně absolutní výkon v rámci svého rozpočtu, a volili si k detektoru v e-shopu další nutné doplňky - jako jsou kvalitní dohledavačky.

Detektor kovu Bounty Hunter sleva akce Vánoce!

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DETEKTOR CENTRÁLA
ulice: Bieblova 38/2
město: Hradec Králové
PSČ: 500 03
objednávky, fakturace:
Jakub Ižol +420 732 241 665
Obchod provozuje:
firma Jakub Ižol
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona,
od 4. 3. 2014.
IČ: 02807475
Sídlo: Štefánikova 311,
500 11, Hradec Králové
Nejsme plátci DPH!
(je možné zařídit odpočet DPH)

 

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

Začátečnické detektory

V této kategorii nejsou žádné produkty.