Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Tesoro Tejón Academy!

14.09.2013 09:30

   Tejon Academy je setkání a zejména kurz pro uživatele famózního stroje Tesoro Tejon. Zaměření je jasné, a to na správné využití potenciálu legendárního a stále jednoho z nejlepších detektorů na trhu. Pro hledače s praxí delší alespoň než jeden měsíc, optimálně kolem čtvrt roku. Je to zdokonalovací kurz. Pro zájemce také konzultace k Tesoro Vaquero, Tesoro Cibola.

   K dispozici separační výukové polygony, separační barva/železo a hloubkový pro jakékoliv cíle co si budete přát zkusit. Na programu bude pro Tejon: Negativní a pozitivní ladění země, Power balancing, VCO identifikace cíle, diskriminace 1 a 2 a potenciál využití jejich rozdílnosti. Pro Cibolu speciálně použití DD cívek a identifikace pata -špička, pro Vaquero trojí odladění země pomocí páčky, a také Superladění alá Vaquero, a pro oba, Vaquero i Cibolu, VCO triky. Ukážeme si i sílu koncentriky v navážkách a na okrajích osídlení, a nebo co dokážou kvalitní vysokoohmová sluchátka na Tesorech.

 

   V neděli - dohodnuté hledání na starém osídlení pro místní muzeum se zaměřováním nálezů. Lovecká chata není nafukovací, přijít ale může každý kdo se o Tesoro zajímá. V sobotu je začátek od cca 9.30 a oběd na místě na grilu, jako po celou akci, a odpo konec cca v 16.00. Potom posezení u ohně. Pro hledače z větších dálek, je možné získat postel v chajdě, je jich tam 5, a na jedné spím já, takže jsou 4 volné, vejdou se na louku i stany, ale není to masová akce. V pátek a v sobotu posezení u ohně. Je to přírodní, takže koupelna je v řece.....  registrace posílejte na e-mail tady na stránkách, a cca deset dní před akcí se začneme ozývat s podrobnostmi. V pátek začátek tak ve 4 odpoledne, večer se stmívá u řeky dřív...

   Základní mapka. 

  POZOR, GPS Vás dovede na druhou stranu řeky, a most není pro auta, jen lávka propěší..... o a po polňačce od světlé autem neprojedete, je tam přes rokli jen kláda s paletama.....  Takže se držte zadání, a pěkně od bodu A do bodu C, přičemž v bodu B je třeba sjet na louku. Pozor, je tam na sjezdu velký kořen a kámen, a tak prostě pozor.

Datum konání akce:

  Tak, a ještě datum: 13.9.2013 až 15.9.2013, přičemž hlavní konzultace k Tejonu, Vaqueru a Cibole je v sobotu. Těším se na Tesoro fans!

  Počasí asi bude nějak podmrakem, ale dobré je, že mám pytel čediče, na testy.

  litrfree

 

 

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DETEKTOR CENTRÁLA
ulice: Bieblova 38/2
město: Hradec Králové
PSČ: 500 03
objednávky, fakturace:
Jakub Ižol +420 732 241 665
Obchod provozuje:
firma Jakub Ižol
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona,
od 4. 3. 2014.
IČ: 02807475
Sídlo: Štefánikova 311,
500 11, Hradec Králové
Nejsme plátci DPH!
(je možné zařídit odpočet DPH)

 

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.