Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Předváděcí akce DETEKTOR CENTRÁLA

02.03.2013 12:28

Pobočka Lovce pokladů pro Východ Čech Detektor Centrála připravila na sobotu 2.3.2012 předváděcí akci. Ta se uskuteční v Chotusicích, na burze veteránů, starožitností, a jiného sběratelského a fanouškovského sortimentu. My tam stejně chodíme pravidelně, jsou tam staré zbraně, medaile, hrnky, díly, cedule, prostě spousta zajímavého a neobyčejného je zde k dostání. Najdete nás na okraji výstavního pole, aby bylo kousek vedle místo na cíle.

  Budeme mít s sebou celou řadu detektorů od Minelabu, Tesoro, Golden Masku, C.Scope, samozřejmě Velox a Winner a i další detektory a dohledávačky. Už jsme toho měli plné zuby, toho sněhu, a prostě to nemůže trvat věčně, a naše rozhodnutí je, že to ve středu odpoledne roztaje.

Velox OneDeTech EDS Winner

Tesoro Tejon a nová 2D HOT sondaMinelab X-Terra 705 2D s další sondou z výběru

  V mezidobí jsme připravili několik seriálů na našich webech. Zajímavostí o starých detektorech z průkopnických dob najdete na webu Historické detektory kovu. Možná Vás zaujme třeba lampový Fischer. Analogový web nyní plníme popisem cílů na našem polygonu, nejsou to jen koruny v pětatřiceti, jsou tam i cíle, kde je třeba zapojit um hledače. Je to prostě pro vyzkoušení co z detektoru dokážete dostat, a co poznáte, a co už ne.

  Třetí seriál je kuriozitka, která se blíží do finále první série. Je věnován Samizdatům historické literatury, tedy knihám které byly za minulých dob pro absolutní nedostupnost a jejich původ v předminulém století opisovány v osmdesátých letech na strojích, ručně. Na tom nás zaujalo, že samizdat není jen pojem disidentské literatury, ale i tak neutrálního tématu, jaké jsou obyčejné knihy. Seriál je na webu Detektory Váchodní Čechy. Tématem je bitva u Hradce Králové 1866. Takže, až se jaro zeptá co jsme dělali pro obor na Detektor Centrále v zimě, tak tohle.

litrfree

 

 

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DETEKTOR CENTRÁLA
ulice: Bieblova 38/2
město: Hradec Králové
PSČ: 500 03
objednávky, fakturace:
Jakub Ižol +420 732 241 665
Obchod provozuje:
firma Jakub Ižol
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona,
od 4. 3. 2014.
IČ: 02807475
Sídlo: Štefánikova 311,
500 11, Hradec Králové
Nejsme plátci DPH!
(je možné zařídit odpočet DPH)

 

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.