Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Jak se separuje s C.Scope

11.05.2014 05:35

Prozkoumávání odezvy a detektor kovů C.Scope nad železem zarušenými mincemi. 

 Malá ochutnávka postřehů a několik triků: .... Křižujte. Zpomalujte nad cílem při ověření. To je pro ulehčení práce s detektory kovu C.Scope důležité. Když je to v pinpointu dlouhý signál, tak je to velký cíl. Když je to s rychlým nástupem z jedné strany, u jednotónů, tak detektor kovů říká že to je barva přimaskovaná železem. Když je to na deseti cm tahu sondou detektoru kovu zachrchlání barvaželezoprskbarvaželezobarvaprskželezo, tak je to s pravděpodobností hraničící s jistotou u šestky železo. Všechny tři detektory jsou slušně zlatomilné. Všechny tři detektory i v podstatě s nulovým, opravdu s malinkým nastavením diskriminace odmítají celou řadu drobných želízek. Šetřete diskriminací. A to hlavní jsem vlastně neřekl ani jednou, všechny tři detektory jsou extrémně rychlé v reakci na jakýkoliv cíl, což umožňuje i v diskriminačním režimu pomalu tahat skoro v bezpohybu sondu nad cílem. A tím dostat dodatečnou informaci. To je také velmi užitečný trik. Pokud jde o konstrukci detektorů CScope, považuji ji za fest odolnou. Ještě jeden postřeh. I když jsem k CScope měl dopředu internetovými poštěkávačkami mezi fanoušky a nepřáteli různých detektorů kovů  vimplantovanou určitou neracionální skepsi, jenže při práci s detektory kovu  jsem si poopravil názor i na ....

 

Podívejte se na web magazíny zaměřené na detektory kovu

  A jak to bylo se separacemi s detektory kovu C.Scope? Celou zprávu ze snažení na polygonech s detektory kovu C.Scope najdete na webu DETEKTORY východní Čechy v sekci Testy.

 

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DETEKTOR CENTRÁLA
ulice: Bieblova 38/2
město: Hradec Králové
PSČ: 500 03
objednávky, fakturace:
Jakub Ižol +420 732 241 665
Obchod provozuje:
firma Jakub Ižol
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona,
od 4. 3. 2014.
IČ: 02807475
Sídlo: Štefánikova 311,
500 11, Hradec Králové
Nejsme plátci DPH!
(je možné zařídit odpočet DPH)

 

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.