Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

Hard&Heavy sejšn 2014 a jaké to bylo

20.03.2015 19:57

Detektor kovu a jeho ovládání

  Vzhledem k pravidelnému termínu, který je kolem zimního slunovratu lze jen těžko soudit, zda se jedná o poslední akci sezony, než přijde zima nebo o první akci nové sezony, avízo očekávaného jara. Takové to bylo i letos. Z celého setkání zkušených úspěšných hledačů bude brzo na našich webech několik tematických črt.

  Minelab Golden Mask Tesoro C.Scope - pravé detektory kovu

  Dozvíte se třeba, jak se projevovalo větší železo v těsné blízkosti cíle, a to z boku a zespoda, jak to chodilo na čediči, jaký byl blízko výkon detektoru kovu Minelab E-Trac s větší sondou SEF a hloubkové sondy pro detektor kovu Minelab CTX 3030. Probrali jsme také něco ze zákulisí úspěšné spolupráce s archeology, a také vedli diskuse o různých jevech a lidech v tuzemské hledačské komunitě.

Detektor kovu Hard and heavy sejšn catering

  Velký prostor v komentářích dostanou postřehy ke všem řadám Golden Mask GM4, jak ve starém provedení, tak v modernizovaných GM4Pro včetně dvoufrekvenční GM4Pro WD.  Zástupce vyšší střední třídy reprezentovali Minelab X-Terra 705, Tesoro Tejon a C.Scope CS6MXi. K doplnění přehledu co je možné pod zemí vidět jsme měli ještě Minelab GPX a na druhé straně spektra začátečnický speciál C.Scope CS1MXi.

Polygon detektor kovu Minelab CTX

  Dalo by se říct, že největší prostor jsme věnovali vedle pojídání chlebíčků a jednohubek, ujídání z grilu, a doplňování tekutin ještě porovnávání sond a výkonů nad náročněji uloženými cíli s multifrekvenčními detektory kovu. K dispozici byly dva Minelaby E-Trac a dva CTX, takže jsme mohli posuzovat přímo rozdíly v nastavení a odezvě, takřka v reálném čase, a rozdíly ve výkonu při použití různých sond. To bylo hodně zajímavé. Podobně jsme testovali i Golden Masky GM4Pro.

Detektory kovu testy

  No, a výsledkem bylo, že jsme na stěnovém polygonu přidali dva sloty. Hloubka 42 cm se ukázala jako překonaná nudná záležitost, takže máme nyní dva nové padesáticentimetrové sloty. Jeden je čistý a druhý je zarušený železem. Došlo i na rušení čedičem ve středních hloubkách kolem dvaceti centimetrů. A také na porovnání nejmenších sond, zkoušeli jsme s nimi proti sobě dvoufrekvenční Golden Mask a multfrekveční CTX 3030. Komentované črty najdete v plném znění sekci Detektorové dny webu Analogy východní Čechy a také podle tématu na webu Detektory východní Čechy v sekci Testy a Audio.

Detektor Centrala Hard and Heavy

Jirka Vavřina, DETEKTOR CENTRÁLA

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DETEKTOR CENTRÁLA
ulice: Bieblova 38/2
město: Hradec Králové
PSČ: 500 03
objednávky, fakturace:
Jakub Ižol +420 732 241 665
Obchod provozuje:
firma Jakub Ižol
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona,
od 4. 3. 2014.
IČ: 02807475
Sídlo: Štefánikova 311,
500 11, Hradec Králové
Nejsme plátci DPH!
(je možné zařídit odpočet DPH)

 

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.

Detektor kovu Golden Mask