Detektory východní Čechy - Hledám, žiju

160 audiostop a další záznamy detekce zlata a stříbra

30.10.2013 22:49

   Nejlépe se dostanete k náslechu audiostop třeba v záložce Web Magazíny, kde najdete odkazy na tématické weby o detektorech kovu. Analogy najdete snadno, web se tak podle typu detektoru jmenuje, a zbytek je v sekci audio na Detektory Východní Čechy. Nebo se podívějte tady přímo na DETEKTOR CENTRÁLE, a u jednotlivých značek. Pokud nás něco na zvukových reakcích detektorů zaujalo, zaujalo, najdete tady audiodezvy. I s drobnými popisy u každé stopy. Zvuk je prostě základ. Bez toho to dost dobře jaksi nejde.

  Nyní chystáme pokračování, rozšíříme knihovnu u dvou detektorů kovu, jejichž audioodezvu nad cíli už můžete u nás slyšet. A bude to ještě jednou jeden překvapivý jednotón a jak mu to zní, když dává zlato, a on ho dává, a ten další je vlastně speciál. Takže přibude nově přidaná multitónová odezva jednoho čistokrevného jednofrekvenčního digitálu. Tam uslyšíte, nejpozději začátkem dalšího týdne to bude připravené k umístění na naše weby, jak reaguje tenhle pozoruhodný detektor kovu, tedy jak reaguje jeho audio na různá stříbra, prsteny, mince i na zlato.

  Oba přístroje patří ve svých třídách k těm cenově dostupnějším, a jejich odezvy byly podle předběžného zpracování nahrávek získaných při audiotestech pozoruhodné. Oba stojí skutečně za pozornost. Pokud se rozhodujete, a zvažujete koupi detektoru, počkejte ještě okamžik na přichystané nové audiostopy. Mimochodem, již nyní jich máte k dispozici na DETEKTOR CENTRÁLE přes sto padesát... a to už se nechá poslouchat, když se rozhodujete, který si teď objednáte.

Vyhledávání

Kontakt

DETEKTOR CENTRÁLA Adresa pro výdej zboží:
sídlo společnosti provozující
e-shop DETEKTOR CENTRÁLA
pobočka firmy "LovecPokladu"
DETEKTOR CENTRÁLA
ulice: Bieblova 38/2
město: Hradec Králové
PSČ: 500 03
objednávky, fakturace:
Jakub Ižol +420 732 241 665
Obchod provozuje:
firma Jakub Ižol
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona,
od 4. 3. 2014.
IČ: 02807475
Sídlo: Štefánikova 311,
500 11, Hradec Králové
Nejsme plátci DPH!
(je možné zařídit odpočet DPH)

 

 

 
 

 Detektor kovu :-)  E-shop jede nonstop. Hledáme s detektory kovu.

Výdejna funguje brzy ráno i pozdě večer.

Vždy zavolejte předem.

Vysvětlíme, objasníme pozadí hledání a důležité souvislosti!


Detektory a lokátory. Profesionální e-shop. Pro obce a společnosti.

Prodáváme též lokátory inženýrských sítí. Pro hledání kabelů, pro uniky vody, magnetometry a lokátory poklopů, vytyčovacích kolíků. Sety pro vodohospodáře, kanalizace, energetiky, správce osvětlení, obecní společnosti.